Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blonda

ja go kocham, a on chce tylko seksu :(

Polecane posty

Gość blonda

proszę o radę, jak go rozkochac lub jak zapomniec;( wolalabym to pierwsze cierpie :( nie potrafie tego zakończyc, kocham go,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blonda
kiedy, my się spotykamy tylko raz na 2 tygodnie i to tylko na seks potem pogawedke nie potrafie powiedziec stop,raz probowalam, wytrzymalam 2 miesiace placzac do poduszki, majac depresje, i znow wskoczylam mu do lozka, zeby tylkol byc blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbu
No co chcesz. Facet jest wyposzczony skoro widzicie się tylko raz na 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blonda
on w Mszanie dolnej a ja w Suwałkach, dlatego tak rzadko sie spotykamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaaaaaa
Mam identyczny problem! Masakraaaaaaa, też już nie daje tak rady a mimo to nie potrafię tego zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeaaahhh
mam to samo. tylko ze my mieszkamy blisko siebie a mimo to spotykamy sie raz na miesiac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzuconanaaaaa
dziewczyny! ja bylam w identycznej sytuacji - do wczoraj!;/ napisal że juz nie ma ochoty sie ze mna spotykac. i wygladalo to tak że spotykalismy sie raz na tydzien i wiadomo seks, ale on mi nic nie obiecywal, żadnych deklaracji nie bylo. także zakonczcie to bo taki uklad nie ma sensu;/;/ ja placze od wczoraj ale co zrobic....nie da sie tak szybko wymazac te 4 miesiace z pamięci oj nie da...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaaaaaa
My też mieszkamy bardzo blisko siebie i też spotykamy się rzadko. Wiem też, że on nie tylko ze mną się spotyka. Ja żyję od spotkania z nim do spotkania, przez cały ten czas kiedy się nie odzywa tylko czekam na telefon. Jak zadzwoni to jestem w świetnym chumorze, jak nie to jest ze mną tragicznie. Już tak mnie ta sytuacja wykańcza, że nie chce mi się nic. Napisz mi proszę jak jest u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeaaahhh
ja go znam od 2 lat. przez pierwsze miesiace -bosko. potem stwierdzilam ze to nie ma sensu -nie widzialam go przez niecale pol roku. ale przypadkiem spotkalam go znowu -i sie zaczelo. od ponad roku znowu sie widujemy regularnie. Nie potrafie, zwyczajnie w swiecie nie potrafie tego zakonczyc. Jak sie z nim widze -jest bosko, uwielbiam go. Dzien po spotkaniu -jestem happy. Kilka dni po spotkaniu -nienawidze go za to ze nie chce sie zaangazowac, a siebie ze nie umiem nic z tym zrobic. Po kilkunastu dniach -zapominam, potem on sie przypomina i tak w kólko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaaaaaa
Ale ja własnie chce to zakończyć ale wiem, że i tak nie dam rady. Wystarczy, że on sie odezwie i tak polecę bo nie dam rady po prostu, on jest jak ładowarka, jak mam się z nim spotkac to chce mi się żyć i mam siłę na wszystko a jak nie mam z nim kontaktu przez dłuższy czas to po prostu żyć mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzuconanaaaaa
Boże jakbym to wszystko o sobie czytała...doskonale was rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeaaahhh
karolaaa -to jest najgorsze swiadomosc ze ma kogos jeszcze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaaaaaa
To skoro w ciągu tych kilkunastu dni potrafisz zapomniec to po co dalej w to brniesz. Ja mam ten problem właśnie, że cały czas o nim mysle i nie ma nawet mowy o tym żebym zapomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta40
Jestem fetyszystą jeżeli chodzi o zarost cip... u kobiet. Mam bzika na tym punkcie a wy jak sądzicie jak dziewczyny powinny się golić lub wcale? Tutaj cip... która jest dla mnie najbardziej podniecająca, wręcz wymarzona. http://dodatki.net/i/wymarzonaa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaaaaaa
Wiem;( On cały czas ma kogoś nowego. Jak mu coś w którejś nie pasuje to zrywa z nią znajomość. Gdyby wiedział jak mi na nim zależy to też nie chciałby się ze mną już spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta40
Jestem fetyszystą jeżeli chodzi o zarost cip... u kobiet. Mam bzika na tym punkcie a wy jak sądzicie jak dziewczyny powinny się golić lub wcale? Tutaj cip... która jest dla mnie najbardziej podniecająca, wręcz wymarzona. http://dodatki.net/i/wymarzonaa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeaaahhh
jak zapominam to jest ok, ale on zadzowni albo napisze smsa -przypomina mi się, nie potrafię odmówic spotkania i znowu zaczynam o nim myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czy wy nie widzicie że jestescie dla tych facetów tylko workami na sperme?????????????????? jak mozna nie miec szacunku do samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaaaaaa
Dzisiaj własnie mija 9 dni i już świra dostaje, własciwie to ciągle rycze, kurde ja już na prawde nie wiem co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka Gosia
a skad jestescie dziewczynki? Ja jestem z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaaaaaa
Gosia ja też z Wro;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeyonceKnowlesssss
ooo moze dziewczyny walicie sie z jednym kolesiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaaaaaa
Moze, może, w cale by mnie to nie zdziwiło. On pewnie z pol wrocławia już przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaaaaaa
Może. W cale bym się nie zdziwiła. On już pewnie z poł Wrocławia przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeyonceKnowlesssss
i Ty płaczesz za takim gnojem??? pewnie cud jesli on pamieta twoje imie :o słabo sie cenisz, ja bym na takiego kolesia nawet nie napluła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondablonda blonda
Karola mam identycznie jak Ty :( ja 300 km od Wro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaaaaaa
Eh, a więc chociaż my sie rozumiemy. Bo łatwo jest powiedzieć: "Głupia jesteś. Jak możesz ryczec za takim gnojem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia3e2766372385535
dokładnie, wszyscy mi to mówią, i ja sobie zdaje z tego sprawe, ale co zrobićkiedy kogos sie tak kocha,jak juz wczesniej pisalam, 2 miesiace bez niego bylam w ciezkiej depresji, nie wiem, jak powiedziec stop i DAC SOBIE RADE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondablonda blonda
to byłam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×